Duvar Aktiviteleri ve Boy Cetvelleri

Okul öncesi eğitim materyalleri, çocukların gelişimine yönelik olarak artıyor. Üretilen tüm ürünlerin çocukların ilgisini çekmesi ve eğitici olmasına yönelik yapılan tasarımlar özenle seçiliyor. Firmamızda bulunan duvar aktiviteleri ile çocukların eğlenmesine ve gelişmesine katkıda bulunacaksınız. Boy cetvelleri, çocukların en sevdiği ürünler arasında olup, ev ve anaokulu duvar aktiviteleri olarak tercih edilmektedir. Çocukların gelişimlerini takip etmeniz hem ebeveyn hem de çocuk açısından önemlidir. Çocukların güzel duvar anaokulu boy cetvelleri ile boylarını ölçmesi onların eğlenmesini sağlıyor. Boy cetvellerini hemen hemen her alanda görmeniz mümkün. Artık anaokulları dışında hastanelerin çocuk bölümünde, eczanelerde dahi görmeniz mümkün. Çocukların oldukları her alanda onları tedirgin etmeden kolaylıkla boylarının ölçülmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle sağlık kuruluşları, çocukların metal boy ölçme aparatından korkmaları üzerine, onlar için güzel ve keyifli olan bu ürünümüzü tercih etmektedirler.

Duvar Aktivite Ürünlerimiz

Duvar aktiviteleri arasında, birbirinden keyifli ve güzel aktivite materyalleri bulunuyor. Her birinin kullanım amacı oldukça eğitici ve keyifli. Ağaç duvar kanal çalışması, ayı duvar aktivitesi, çim duvar kanal çalışması, çim ve lale duvar kanal çalışması, dinazor duvar kanal çalışması, fil duvar aktivitesi, hipopotam duvar aktivitesi, lale duvar kanal çalışması, salyangoz duvar kanal çalışması, sayılar kanal çalışması, timsah duvar aktivitesi, zürafa duvar kanal çalışması gibi oldukça eğlenceli aktivite ürünleri bulunuyor. Bu ürünlerin çocukların gelişimine etkisi oldukça büyüktür. Akıl oyunları, zekâ oyunları ve motor becerilerini geliştirmek adına oldukça eğiticidir. Okul öncesi anaokulu duvar aktiviteleri günlük çalışmalar için ideal yapıdadır. Kanal çalışmaları özellikle el koordinasyonu için oldukça önemlidir. Tüm oyuncaklarımız ise gerekli AB ve TSE standartlarında üretilmiştir. Oyuncaklarımız ve su bazlı boyalarımız en önemli CE ve EN-71 testlerinden normlara uygun olarak geçmiştir. Her bir duvar aktivitesinin kullanımı ve yararı farklıdır. Dikkat, titizlik, odaklanma gibi konulara yönlendiren ürünlerimiz, çocukların motor becerilerini tam kapasite ile kullanmasını sağlıyor. Boy ölçme cetveli ise zürafa olarak tasarlanmıştır. Bilindiği üzere çocuklar, en uzun hayvan denildiğinde zürafa olarak yanıtlarlar. Haliyle boyları uzadığında kendilerini zürafa ile özdeşleştirirler. Yemek yediklerinde, uyuduklarında, hareket ettiklerinde çocukları motive eden ve hemen kontrol ettikleri anaokulu boy cetvelleri ile uzadıklarını görmek onları çok mutlu ediyor.

Neden Duvar Aktivite Ürünleri?

Duvar aktiviteleri çok faydalı ve anaokullarında en güzel duvar materyalleri arasında yer alıyor. Duvar panoları ile birlikte alandan tasarruf yapılabilen duvar aktiviteleri, çocukların oyun alanını işgal etmiyor. Duvar bölümünde kullanacağınız aktivite materyalleri, diğer eğitici oyuncaklar ile birlikte çocukların bulundukları yerden kalkarak aktiviteye aktif olarak katılmasını sağlıyor. Daha hareketli, enerjik ve tüm kaslarının gelişmesini sağlayan bu aktivitelerde, el ve kol hareketleri daha yoğun olduğundan, çocuk gelişimi olumlu yönde etkilenir. Duvarda yer alan anaokulu boy cetvelleri ev ortamında da kullanabileceğiniz kadar portatif. Çocuklarınızın gelişimi adına aldığınız birçok ürün fazla yer kaplamasın istiyorsunuz. Duvar aktiviteleri bu anlamda ihtiyacınıza uygun. Hem göz önünde hem de yer kaplamıyor. Çocukların eğitici oyuncaklara ilgisinin olması için, görünebilir ve ulaşılabilir yerde olması önemlidir. Çocuklar oyun alanlarında kendi dünyalarını yaşamak ister ve ulaşamadıkları her şeyi sizden istemeyebilirler. Bu nedenle çocukların ulaşabilecekleri alanlara konumlandıracağınız ürünler ile diledikleri zaman onlara istediklerini sunacaksınız. İlkokul öncesi çocukların okula alışmaları adına eğitim gördükleri anaokulları ve kreşler, çocukların okulu sevmelerinde büyük rol oynar. Bir an önce büyümek isteyen çocuklar anaokulu duvar aktiviteleri ile motive olur. Çocukların gelişimleri ve keyifli vakit geçirebilmeleri adına ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
₺233,63 KDV Dahil
₺287,37 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
1